O nas

Nie da się ukryć, że potrafimy czarować. Pracujemy tak, abyś był pozytywnie zaskoczony efektem współpracy.

Pracujemy tak jak mówimy, otwarcie mówimy o tym jak pracujemy. Kreatywne rozwiązania technologiczne to my .

W i Z A R T E C

Śledź nas

to kreatywne studio technologii przemysłowych.

W i Z A R T E C tworzy zespół inżynierów posiadający ponad 20 letnie doświadczenie w kreatywnym projektowaniu i zarządzaniu projektami inwestycyjnymi na rynku technologii przemysłowych.

Poniższe wartości stanowią filary naszego zespołu, dzięki nim nasi Klienci od lat z sukcesem finalizują procesy inwestycyjne na rynku technologii przemysłowych.

  • Kreatywność
  • Zwinność
  • Skuteczność
  • Bezpieczeństwo
0 +
wykonanych projektów
0 +
mln pln wartość projeków
ipsteam_brands

Partner iPS Team

Jesteśmy partnerem iPS Team, który integruje oraz zarządza globalnymi projektami technologicznymi. Każda z marek funkcjonuje autonomicznie i stale rozwija swoje kompetencje. Przy wybranych przedsięwzięciach łączymy siły pracując wspólnie na sukces naszego klienta

Więcej o iPS Team.

Mocne strony

Doświadczenie, które zdobyliśmy w ponad 20 letniej pracy.

To moc zebranej wiedzy i doświadczenia. Mądrze kierujemy pracami nad rozwiązaniami technologicznymi. Już na etapie budowania koncepcji precyzyjnie myślimy o tym co nastąpi na etapie projektowania i realizacji.

Potrafimy przewidywać, optymalizować i zapobiegać, efektywnie przeprowadzamy proces inwestycyjny.

wizartec-kreatywne-studio-technologii-przemysłowych-03
wizartec-kreatywne-studio-technologii-przemysłowych-14
wizartec-kreatywne-studio-technologii-przemysłowych-10

Zarządzamy projektami w całości. Stosujemy procedury zgodne z PMI oraz Prince 2.

Od pomysłu do uruchomienia – kompleksowe rozwiązania w zakresie technologii, automatyki i sterowania bez względu na stopień złożoności projektu. Przy wdrażaniu projektów inwestycyjnych bardzo ważnym elementem jest odpowiednie zorganizowanie projektu. Należy uświadomić sobie, że wdrażanie systemów sterowania i zarządzania produkcją, szczególnie w kontekście równoległego prowadzenia produkcji, jest projektem trudnym często zarówno ze względów technicznych jak i organizacyjnych. Jedynym skutecznym sposobem wdrażania systemów tego typu, oraz realizowania dużych inwestycji jest zorganizowanie wdrożenia lub realizacji w strukturę projektową. Dlatego też w naszej firmie realizacje inwestycji prowadzone są zgodnie z zasadami projektowymi, zgodnymi z metodyką PRINCE2